відразу ж корилась. Я її тримав за волосся і трахкав в рот. Я питав її як їй подобається смоктати мій хуй. Вона нічого не відповідала. У мене як завжди на хую було дуже багато змащення. Навіть коли я дрочил вдома у мене вся рука повністю мокра-змащення. А коли кінчаю багато сперми витікає. Вона смоктала у мене-а весь її рот був в моїй змащенні і я понімавл як їй не приємно. Потім я дістав хуй з її рота і обмазав його про всі її обличчя так що воно все було в моєму змащення. Потім я сказав їй встати на рак на дивані піднявши голі дівчата 16 років фото онлайн високо жопу. Вона встала і я став всаджує в неї свій хуй. Він нормально (порівняно легко) пройшов в неї і я у швидкому темпі трахкав її. Потім я сів на діфан і сказав їй сісти дупою на мій хуй і стрибати. Вона повільно сіла на хуй і почала повільно робити рухи вгору-вниз. Потім вона швидко почала стрибати вже. Потім вона злізла з мене і я скінчив їй на пізді. А потім я ще раз лизав їй пізді але з моєю спермою. Я віддав їй 100 рублів і пішов додому. Я розповів це все друзям і на моє День Народження ми ебалі її в семеро 2 з половиною години.