прийшов до неї додому-мати з батьком у неї пішли до бабусі. Вона замкнула двері і я дав їй 10 рублів і сказав щоб вона роздягалася повністю. Вона всім хлопцям давалася мацати за 10 рублів, щоб вони руки просували під одяг і там мацали і нічого більше. Вона сказала мені, що нічого не буде роздягатися-і якщо мені треба щоб я помацав її через одяг. Ми сіли з нею за фізику але я не відступав від інтимної теми. Я запитав Цьолко голі хлопці 18 років вона чи ні. Вона сказала що нетуже НЕ Цьолко. Я витяг з кишені 100 рублів і сказав повністю роздягатися. Вона все одно трохи відмовлялася. Я став мацати її за попу і груди. Вона була в одному халаті. Потім вона встала переді мною і розстебнула халат. У неї були пристойні за величиною грудей і волохата пізда. Я сказав їй йти підмити пізді під краном і приходити знов сюди. Вона пішла гола підмиватися а я зняв штани й труси і сидів дрочил. У мене вже встав член. Вона увійшла-у неї були сирі волосся на пізді. Вона підійшла до мене впритул я сказав їй поставити ноги ширше. Вона встала переді мною-розширила ноги і я сидів на дивані. Я почав лизати її непоказну пізді через волосся. Мене це дуже збуджувало лизати її пізді. У неї був не дуже приємний присмак пізді, але мені все одно дуже подобалося лизати її. Потім я її нахилив за шию і сказав їй відсмоктати мій хуй. Вона