викликало шок і я впізячіл розумі ногою по яйцях з оттягом. На мій подив він встав, (мені навіть здалася що він непочувствовал мого удару). Різким поворот корпусу я кинув його через стегно і тут же стягнув в партер.Он виявився лохом і я швидко травмував його своєю коронкою. Тут щось важке опустилося на мою голову і втратив согзнаніе. У себе прийшов від ударів по корпусу.
-Ну че дятел ща тягнути тебе будемо, народний месник бля!
Руки зв'язані в роті кляп все мені поїздці вони мене опустять як Пидора і до кінця днів своїх Пидора. Тепер я помітив, що дівчата немає. «Ось сука подумав я значить вона була з ними, а я просто повівся як лох на« добру справу »»
-Єгор, а він міцний мені ногу вивехнул падла фото голих дівчат тебе вимкнув, а очко у нього як га?
Сказав саами здоровий і з оттягом дав мені в печінку. Я дивився йому прямо в очі і зрозумів що це мерзота. І тут він зробив помилку.
-Че сказати хотів у свої останні хвилини чоловічі - сказав він і розстебнув ширіньку. Мені вийняли кляп з рота і я закричав. Я кричав так що у мене в роті коронки розплавилися.
- Сюди, сюди сержант тут.
Це були сміття їх повізалі, а мене відпустили.
Потім у ментівським машині я її побачив це вона врятувала мене поки я бився з другим вона пішла за допомогою і нткнулась на співробітників ППС.
Коротше це я все до того, що все закінчилося добре ми з нею вже рік живемо разом і я щасливий. Я тільки думаю про одне якщо б я не розмірковував і відразу б пішов їй на допомогу, я б міг зберегти її невинність. Я боягуз і це мене дуже пригнічує.
Хлопці не можна бути СИКЛОМ. Висновки робіть самі.