Я взагалі ріс хлопцем скромним і застенчевим, боявся не те що б поговорити з дівчиною, а навіть підійти привітатися. Блядовать я став тільки після трапився зі мною випадку. Для мене завжди були гвалтівники щось середнім між цвіллю і засохлі плювком. Я презерал їх не тільки через те що вони насильники, а потомучто вони не можуть тримати себе в руках, а значить вони не мужики, а ганчірки. Я ніколи нікого не гвалтував хоча маю претензії до всіх ДЕВЧОНКА, за те що вони б ... ді, але втішаю себе думкою що такими їх створив Всевишній.
Коротше .... йшов вже 3-й рік як я займався спортом-боротьбою і важкою атлетикою. Мене кинула моя дівчина і я розстроєний і п'яний йшов по своїй улюбленій Москві. Я вирішив прогулятися по парку і узявши пляшку портвейну пішов у бік лісосмуги. Йшов і пив ... і думав чому я такий невдаха чому мені так не щастить з дівчатами. Допивши останню краплю я ліг на травичку і задрімав. Сон у мене чуйний і я прокинувся від голі дівчата на пляжі звуків метушні. Оглянувся і побачив як у бік кущів 2 велетнем тягнуть Дівчинонька років 17, вона кричала і пручалася правда не дуже сильно. Я подумав нехай самі розбираються ... милі сваряться тільки тішаться)) Потім до мого п'яного мозку дійшло їх ДВОЄ - вона одна. Ці виродки будуть смажити її не одну годину, затрахают її до втрати свідомості. Я звичайно не боягуз, але злякався. Удвох вони мене виебут і висушать не допоможемо ні боротьба ні тренування ні сила. Але я подумав мене все життя кривдили сильні, я завжди ходив приниженим, тільки коли я в Інституті зайнявся спортом і став сильним я перестав бояться, але я пацан а тут дівчисько як це воліяет на її психіку? Може вона вознінавідіт мужиків і не зможе мати дітей ))) .... Коротше поки я своєю тупою довбешкою міркував до мене долинув дівочий крик. Я кинувся в сторорну цих ебаних кущів. Я звичайно хлопець гарячий за праву справу піду до кінця. Але тут емоції нада було засунути в жопу і діяти по обстановці. Я зазирнув у кущі, трохи присівши, що-б мене не помітили. Що я там побачив досі стоїть у мене перед очима: один мудак тримав її з боку голови а інший гвалтував, її лобок був у крові, а одяг рвана валялася на землі. Я влетів в ці ебание кущі і різким ударом ребром долоні пізданул того Казлу що трахкав її по мозочкові, він як то осів на неї і впав у сторону.Я розумів що немає в мене ні сікундочкі і поки другий сука рвана дивився на мене як баран я усіма своїми соплями харкнув йому в обличчя у нього це