"Ходімо, люба. Я передумав трахкати твою улюблену, я буду трахкати тебе". Він зняв з мене порадник, а ліфчик залишив. Поклав на спину на ліжко і підігнув мені ноги руками. І я пізнав ці руки. Моя попка підвелась і відкрилася йому. Він зібрав слину і смачно плюнув усередину. Потім ліг зверху і став дивитися мені в очі. Я ослаб під його поглядом і відчув, як член плавно входить мені в попку. Він міцно тримав мене під колінами і поступово вставив мені до кінця. Ти підійшла й сіла мені на обличчя. Я став лизати тобі пісечку і вона потекла на мене. Я пив сік твоєї пісечкі, а твій начальник трахкав мене в попові. "Але ж він став постійним клієнтом моєї попки", - подумав я і відчув фото голі дівчата 18 років себе хльоркою. Не перестаючи трахкати мене, він цілувався з тобою. Ти пересіла анусом на мої губи. Я став пропіхівать в нього язик. Ти мастурбувала рукою собі клітор і совався на мені. Мені було нічим дихати через твою попки, а моя попка вже легко брала член твого начальника. Начальник взяв твої соски і став боляче стискати їх. Ти застогнала і скінчила. Дивлячись на це, начальник прискорив темп рухів в моїй дірочки. Він навалився на мене і став наповнювати мій анус густий спермою. Мені було боляче і добре. Потім ви вдвох пішли до ресторану. Мені довелося доканчівать себе рукою. "Яка ж я сучка", - промайнуло у мене в голові