Я розстебнув йому штани і вони опустилися на підлогу. Нижньої білизни він не носив, і моєму поглядові з'явився його пеніс. ВІН був приблизно в три рази довша мого, і він навіть не був порушений. Я взяв млявий прилад руками, оголив голівку, і лизнув її язиком. Потім направив його собі в рот. Я міг заглотать його до самого горла, але він все одно не вміщувався повністю у мене в роті. Я став працювати язичком і губками. Це було приємне приниження - смоктати у свого товариша. Поступово його член напружився і ще виструнчився. Тоді Рома взяв мене за голову і став натискати на потилицю, щоб я працював ротом інтенсивніше. Рома ж ще виробляв зворотно-поступальні рухи стегнами. Одним словами він ебал мене в голову. З кожним його поштовхом я ковтала пеніс до самого горла.
Потім він вийняв член з мого рота і наказав лягти животом на парту і ширше розсунути ноги. Я так і зробив. Рома направив свій прилад мені в анус. Мене пронизала біль. Здавалося, мене розривали надвоє. Але за мить його пеніс з працею, але проник в мене і почав повільно рухатися. З часом анус розширився, і рухи стали більш легкими і швидкими. Рома сопів і сопів трахкаючи мене в жопу, а я, зціпивши зуби, совався на столі.
І тут він припиняє трахкати мене суне пеніс, вимазаний моїм же лайном мені в рот і рясно кінчає. Я все проковтують і облизує його пеніс. Після чого Рома опускається на стілець неабияк втомленим. Мені ж він віддає наказ забратися в класі, ми ж чергові як не як.
Як і раніше голий я став прибирати клас. У будь-який момент міг хто-небудь увійти і побачити мене, це мене заводило. Я підмів і поставив стільці на парту, тепер треба помити. Але вода тільки в туалеті.
? Дозволь одягнутися, пане, - попросив я.
? Навіщо?
? За водою сходити.
? Іди так.
? Але мене можуть побачити.
? А мені насрати на це, - вигукнув Рома, - І якщо ти зараз же не підеш за водою, додому підеш голим.
Я схопив відро і вийшов з класу. У коридорі нікого не було. Я швидко побіг в туалет. Набрав там води, і непоміченим повернувся в клас. Всі помив і знову побіг в голі дівчата на випускному туалет, вилив там воду. Я тільки вийшов з туалету, як побачив двох дівчаток класу на два старші за мене, вони стояли і читали якесь оголошення, прямо біля нашого класу, і пройти непоміченою не вийшло б. Я трохи почекав, але вони не йшли, а навпаки пішли і сіли на лавочку навпроти класу. Більше чекати не можна, могло прийти ще більше народу. Я взяв відро й пішов до дверей. У порожньому коридорі дівчинки відразу мене побачили і сильно здивувалися. Вони зовсім очей дивилися на мене, поки я