на очах у коханої ", - подумав я. Ліфт давно стояв на першому поверсі з відкритими дверима. Як не дивно, ссання порушило мене. Я потайки став терти собі член в джинсах. Ти помітила це і відвела мою руку. Тут хлопець засмикав членом і почав спускати в мене. Сперма заповнила мені рота, але я боявся проковтнути. Тоді ти затисла мені ніс, я зітхнув, і сперма сама полилася мені в горло. Майнула думка: "Тепер я спермоежка".

Я стирав твої трусики. Ти підійшла ззаду і спустила мені штани й труси, потім зняла мені футболку. Намочила руки в піні і стала миліть мене. Потім взяла рушник і зав'язала мені очі. Твої руки чіпали моє голе тіло мокре. Через деякий час я зрозумів, що не тільки твої. Чиїсь більш сильні руки стали миліть мені попові. Палець проводив прямо на мою анусу. Раптом усе припинилося. За моєю спиною виникла метушня, ви чіпали фото голі дівчата один одного. Чоловічі руки натиснули мені на плечі і я опустився на коліна. Я взявся руками за край ванни. Ти стала чіпати мені соски. Я зрозумів це тому, що руки були ніжні. Я розслабився і відчув, що в попку щось входить. "Знову мене роблять собачкою", - подумав я. Тиск на анус було дуже великим і мені стало боляче. Я почав просити зупинитися. Тоді ти взяла свої мокрі трусики і засунула їх мені в рот. Цього я не очікував від коханої. Чоловічий член став протикати мою ніжну попку. Трахкаючи, чоловік явно не піклувався про мене. Його удари були сильними, і я бився об край ванни. Це було боляче і у мене потекли сльози. Через хвилину я ревів як дівчисько. Я думав, що ти напевно мастурбіруешь, дивлячись як трахкають твого коханого.

В останній день ти наказала мені зустріти тебе в одному фартусі і ліфчику. Я одягнувся, як було велено, і чекав тебе. Ти увійшла, але не зачинила за собою двері. Спочатку мені здалося це дивним, але потім я все зрозумів. Слідом за тобою увійшов чоловік. Ти пояснила мені, що це твій начальник. Він запропонував підвищити тобі зарплату, якщо ти віддаси йому на очах коханого. Ти погодилася. Начальник підійшов до мене і відігнули фартух. "Який маленький", - сказав він. Він зауважив мій ліфчик і поплескав мене по щоці: