Привітики всім читачам. Мене звуть Ігор і мені 16 років. Я хочу вам рассазать історіюкоторая сталася зі мною недавно. Мені ісолнілось 16 років. Через 2 дні після Дня народження я прокинувся. Зателефонував другу і пішов до нього додому, щоб вилазити на вулицю. Я зайшов за ним, він сказав, що йому потрібно поїсти і зробити уроки. Він сказав що вийде на вулицю через міут 40 і мені сказав, щоб я почекав його у дворі. Я вийшов на вулиці і сів на лавочку. У дворі нікого не було, тільки бігав один хлопчина-маленький. Він підійшов до мене і став кидати в мене гілками. Я покликав його і запитав як його звуть. Він сів поруч зі мною і сказав, що його звуть Стасик. Я несподівано швидко збудився. Йому виявилося 8 років. Ми розговорилися. Я став його про все питати-не-де він навчається, в якому класі, голі молоді дівчата фото як звуть тата і тд. Після 5-10-і хвилинного разгововра я запитав його, що він любить їсти. Він мені почав розповідати, що іноді мама, якій 28 років-годує його грудьми. Мене це дуже порушило і я став питати про його матір. Я запитав великі чи є у неї цицьки. Він відповів, що не дуже великі груди, але великі соски (як він сказав-точки). У мене стояв член і я встав і пішов за гаражі в цьому дворі. Я встав відійшов кроків на 5 і хлопець спитав мене, куди я пішов. Я сказав, що скоро повернуся, але він пішов зі мною. Ми зайшли за гаражі-я озирнувся навколо-нікого не було. Вхід в це місце був тільки з одного боку, але там теж нікого не було. Я відвернувся від хлопця, дістав член і почав повільно надрачівать. Я запитав Стасика, як йому подобається смоктати маминих грудей!