Вона сіла на крісло перед комп'ютером і сказала сісти на нас двоє на ліжко. Ми сіли на ліжко і вона сказала нам зняти з себе штани й труси і дрочити. Ми довго ніяковіли, але довелося-я перший роздягнувся і почала дрочити, за мною брат. Вона сиділа й дивилася нам на члени. Зрідка вона потерала рукою у себе між ніг. Ми дочілі 5 хвилин і у нас вже стояли члени, як вона сказала, щоб я дрочил у Лешко, а він дрочил у мене. Лешка одразу ж взявся за мій член і почав дрочити його. Мене це сильно порушило і я почав дрочити його член. Я перший раз тримав в руці не свій член. У нього був приємний на дотик член. Вона ще частіше терла у себе між ніг. Потім вона скомандувала голі дівки фото мені взяти в рот член братика. Я відмовився-сказав, що не буду смоктати член тому що я хлопець. Вона ж умехнулась і сказала, слі скаже мамі, що я дрочил член братика, то мама мене ізлупіт. Я звичайно цього злякався і нахилився до члена брата. У нього стояв як КОЛ і я торкнувся ротом до пальтсі. На смак вона була не приємною і солоною. Потім я почав смоктати його член як на фотографіях на комп'ютері. Сестра у цей час підняла поділ спідниці, зрушила трусики і терла свою кицьку 2-ма пальцями і сильно стогнала. Потім вона сказала Альошці відсмоктати мій член, але дуже грубо кажучи: "Леха, а тепер ти відсмоктування хуй брата, як він смоктав у тебе"! Лешка відразу ж узяв у мене в рот член, наче робив це вже кілька разів. Потім, поки Лешка смоктав у мене, вона підійшла до мене і засунула свої пальці мені в рот. Були солоні пальці і я не відразу зрозумів чому. Це був смак її кицьки і її конча. Потім вона сказала сісти на диван Лешко а мені встати. Він сів і розсунув ноги. Мені вона наказала сісти сідницями на його член, стрибати на ньому і кричати як мені це подобається